30 Ocak 2008 Çarşamba

İYİ Kİ DOĞDUN LARA BEBEK

Önce kocaman Maaşallah diyelim...
Kızımın arkadaşı Lara bebek dün dünyaya geldi..onlardan haber alabilmek,iyi olduklarını bilmek bizi mutlu etti..Songül arkadaşımızada geçmiş olsun..Allah analı babalı büyütsün...Tebrikleeeerrr...

İlke 3 haftalık oldu..

Bugün prensesim 3 haftalık oldu..ve dr kontrolümüz vardı..kilomuz doğum kilosuna ulaşmış..biraz gazlı bebek olacağız galiba..genel durumumuz iyi..kızım muayene sırasında o kadar çok ağladı ki içim parçalandı..normalde sakin duruyordu ama sanırım daha bilinçlendi..orasının burasının çekiştirilmesinden hoşlanmıyor..dr 3-4 ay zorlanmamızın süreceğini söyledi..gaz ve uyku problemi açısından..eee kızım hayata adapte olmaya çalışıyor..

28 Ocak 2008 Pazartesi İlke'nin Mevlidi

Bugün kızım için toplanıp okuma yaptık..komşular ve arkadaşlar geldi..uzaklarda olduğumuz içinde çok kalabalık değildik..sağolsun komşumuz Emel Abla okudu...ağzına sağlık..kızımıda o gün süsledik gelin gibi oldu..sanki kuğu gölü balesinden fırlamış gibiydi..canım yavrum..Allah ım nazarlardan saklasın..


Kızımın arkadaşı İdil de gelmişti çok mutlu olduk..İlke ne kadar ufak duruyordu İdil'in yanında..İdil Abla oldu kızıma ay farkıyla..dondurulmuş mucizelerimiz bizim..Allah ım nazarlardan ,kötülüklerden korusun onları....
Özlem Ablamız işini gücünü bırakıp yarım saatliğinede olsa uğradı okumamıza..Kızımın süper Özlem Ablasıı..


Kızıma cicilerde getirmişler..zahmet etmişler..Kızımın arkadaşı İdil ve annesi Ebru kızıma çok güzel bodyler getirmiş..bayıldık..teşekkür ederiz..keselerine bereket..
Kızımın Emel Teyzesi ve kızı Didem Ablası kızıma hem harika bir elbise hemde harika bir bluz getirmişler..keselerine bereket çok teşekkürler..hem dualarımızıda okudu Emel Teyzesi tekrar ağzına sağlık..Bilge Teyzeside kızıma çok şirin bir tulum getirmiş..teşekkür ederiz kesesine bereket...

Pazar Gezmesi

Gezerken kızımada hem oyuncak hem kulaklarınıda sıcak tutacak bir şapka aldık..Güle güle iyi günlerde kullansın güzel kızım..

27 Ocak 2008 Pazar Günümüz..

Pazar günü kahvaltı için dışarı çıktık..kahvaltımızı ettikten sonra tam dönüyorduk..Özlem arkadaşım telefon açtı..evimizin karşısındaki alışveriş merkezine gelmişler..onlarla buluştuk..İlke ve arkadaşı Nehir uyurken bizlerde kahve,çay içip muhabbet ettik..eşleride tanıştırmış olduk..kısa süren görüşmeden çok keyif aldık..Özlem teyzesi kızıma body ler getirmiş çok teşekkür ederiz..çok beğendik kesesine bereket..
onlardan ayrıldıktan sonra biraz dolaşıp evimize döndük..kızımın bir kaç gündür gaz sıkıntılarından dolayı geriye dönük yazmaya çalışıyorum..gece gündüz sıkınılı ve uykusuzduk..