9 Mayıs 2008 Cuma

İlke'ye internetten verdiğim siparişler bugün geldi..içlerinde de bu oyuncakta vardı..gerçi farketmemişim hitap ettiği ay olarak büyükmüş..ama şu anda seyreder olmazsa ben oynarım :)) diyordum ki ilke o pembe hayvanı ray boyunca itmez mi şok oldum..


Daha sonrada güneş banyosu yaptı İlke..

İLKE'NİN TOKALARI..:)))

Bugün İlke'ye toka taktım ilk kez..İlke'de kafasında toka olunca komik bir duruşa girdi..bu aralar saçları o kadar dökülüyor ki tamamen gitmeden bir toka takayım dedim..ee yeni çıkanlar uzasın diye bekleyeceğiz daha...


4.AY DOKTOR KONTROLÜMÜZ

Bugün canım kızım tam 4 aylık oldu..ve dr kontrolümüz vardı..sabahleyin babamızla hastaneye gittik..bugün karma ve pnömokok aşılarrımızın 2.dozları ve rutin muayenemiz oldu..en önemli takıntımız başını tutmasıydı.. kilomuz 6.200gr boyumuzda 61.5cm olmuş.Maaşallah kızım bu ay 740gr almış.buda bu ay için iyi bir kilo alışmış..ilk aylarda az kilo alınca bu aylardaki bu kilo bize iyi geldi :))aşı olunca çok ağlamadı İlke ,iğne battığında ağladı ama çabuk sustu..canım kızım kıyamam hepsi iyiliğin için..iğne olurkenki ağlamasına dayanamıyorum..
bu sefer İlke kafayı kaldırdı ama çiçekler onun için daha cazipti..:))İlke çiçekleri çok seviyor..
hemşire ablası sevdi İlke'yi babamız aşımızı getirene kadar..
Dr umuz Gönül Hanım kollarından kaldırıyor İlke'yi kafasını tutup tutmadığına bakmak için ama İlke bundan pek hoşlanmıyor..
canım kızım bu sefer kafasını gerçekten daha fazla kaldırdı,bana poz bile verdi..
Doktorumuz Gönül Hanım..
Muayene sonrasında İlke babasının kucağında uyuya kaldı..
ve babamız bizi evimize bırakıp işine döndü...bir aşı günümüzüde böyle atlattık..

İLKENİN BURCU

İlke Oğlak Burcu 09.Ocak.2008

Oğlak : Oğlak bebekleri, romantik,azimli,evine düskün,çaliskan ve uysal bebeklerdir.Uysal olmasina uysaldirlar ama bir de istedikleri olmayinca görün:keçi inadidir onlarinki.Annesinin dizinin dibinden ayrilmaz.Bu büyüyünce de böyle olacaktir.Belki yavas ögrenir ama çok sebatkar ve isteklidir.Sorumluluk sahibi ve çaliskandir.Bir o kadar da mütevazidir.Övünmeyi sevmez.Romantizmi onun daha küçük yaslarda ask pesinde kosmasina sebep olacaktir.Gençlik hatalarina dikkat edin.