21 Haziran 2008 Cumartesi

19.06.2008 PERŞEMBE GÜNÜMÜZ

Perşembe akşamı Tüpbebek.com sitesinden tanıştığımız evian yani Songül arkadaşımızla buluştuk..Songülle hamileliğimiz aynı ilerledi hep bugün 20 haftalık olduk 30 haftalık olduk deyip sabırsızlıkla doğumu bekliyorduk..çok şükür bebeklerimizle buluştukda..Songül Belçika'da yaşıyor..Antalya'ya tatile ablalarına geldi..öğlen mesajını alınca babamıza söyledik sağolsun oda bizi 5m migrosa götürdü çünkü İlke yle oraya gitmemiz zor..
Lara Maaşallah çok tatlı,çok güler yüzlü bir bebek..hemen gülüyor hiç yabancılık çekmiyor..Belçika'ya babasınada selam söyledi..bizde bloğumuz aracılığıyla iletelim :))
İlke canı isterse güler konuşur,canı istemezse kafasını çevirir..biraz yabancılamamız var..
Maaşallah İlke her zamanki gibi minyonluğunu koruyor :))
Songül Teyzesi kızıma Belçika'dan ciciler getirmiş çok teşekkür ederiz,keselerine bereket..İlke bayılıyor bu tarz oyuncaklara..birde rahat evirip çeviriyorlar ya..
bu diş kaşıyıcıyıda Songül teyzemiz getirmiş çok teşekkürler yine..çok beğendik..
bu çikolatayıda bize getirmiş..canım arkadaşım çok teşekkür ederim..çok lezzetliydi :))kesene bereket tekrar..gitmeden İnşallah görüşürüz yine..evimizede bekliyoruz..

4 yorum:

Z.EROĞLU dedi ki...

bende lara nın bloguna bakıyorum balıyorum yeni resim yok.meğer ana kız antalya da gününü gün ediyorlarmış.hoşgeldiniz türkiye ye.maşallah lara da çok tatlı ilke gibi.:))ikisinide öpüyoruz..

nilay dedi ki...

zehracım Maaşallah Lara da çok tatlı nasıl güler yüzlü bir bebek..insan ilk defada karşılaşsa 40 yıldır tanışmış gibi oluyor ebru ile de siz öyle olmuşsunuzdur eminim..Songülle taa hamilyken bugünlerin hayalini kuruyorduk doğacaklar,geleceklerde buluşacağız diye çok şükür bu günleride gördük..

Adsız dedi ki...

dostlugunuz daim olsun
minanin annesi

nilay dedi ki...

canım teşekkür ederiz..siz bu taraflara gelmiyor musunuz???hatırladığım kadarıyla sizde yurtdışındaydınız