9 Eylül 2008 Salı

İLKE 8 AYLIK / DR KONTROLÜMÜZ..

İlke kocaman bir kız oldu..Canım yavrum 8 aylık oldu..nasıl geçti anlayamadığımız ama her anından keyif aldığımız koskocaman 8 ay....her geçen gün daha da güzelleştin,ve bir sürü şey öğrendin bebeğim..ve en keyiflisi bizim sevgimize karşılık vermeyi,sevgini belli etmeyi öğrendin..ve biz seni çoook seviyoruz.. Sabahleyin dr kontrolüne gittik fakat bu sefer evimizin karşısındaki hastanede muayene oldu İlke 5 gün öncede götürmüştüm burun tıkanıklığı nedeniyle bugünde aynı dr muayene etti..babamızın işleri nedeniyle her zamanki dr umuza gidemedik..
sabah hastaneye gittik..İlke bugüne huysuz başladı..hastanede beklerkende mızıklanıp durdu..
geçen hafta gittiğimizde 7.300gr çıkmıştı..İstanbulda da 7.630 gr..tabii bu tartılardan da kaynaklanıyor olabilir..bugünse 7.400gr çıktı..yani 5 günde 100gr almış buda İlke için iyi bir kilo alımı..ah ah...şu yeme problemimiz en büyük problemimiz..az yemen ve iştahsız oluşun beni çook üzüyor bebeğim...
dönüşte bir şeyler yiyip birlikte uyuduk..bugün inanılmaz huysuzdu..daha sonra balkon sefası yaptı..keyfide yerine geldi..

mızmızlığımızın en büyük nedeni dişler..artık bayağı zorluyor canım yavrum çıksada rahatlasak..

yine bebe bisküvisi kemirdi dışarıyı seyrederken..
tabii un ufak etti onu..
sonrada inceleme altına aldı :))
ardından da güzel bir banyo..ama mızmızlığın akşamda sürdü..İnşallah gecemiz sorunsuz geçer..

1 yorum:

Z.EROĞLU dedi ki...

canım maşallah ilke ye.sağlıklı olsunda az kg olsun sorun değil.gerçi ssana bömyle söylüyorum ama senin yaşadıklarını iyi anlıyorum.ela ya 4 aylıkken başladım ek gıdalara.7.ayına kadar gayet güzel yedi.sonra bigün kesti yemeyi.ve tam 13 aya kadar devam etti.sonra da yine bigün başladı yemeye.şimdi genelde yiyor.o 6 ay neler çektim.ağlar dururdum.inşallah ilke ninde iştahı en kısa zamanda düzelir.