30 Kasım 2008 Pazar

PAZAR GÜNÜMÜZ..

Bugün geç kalktık hepimiz.dışarıda da süper bir hava vardı..kahvaltımızı ettik..ilk önce İlke giyinip hazırlandı..İlke bol bol çirkin oluyor..hatta fotoğraf makinasını açıp resmini çekeceğim zaman hemen çirkin oluyor..
Deeppo alışveriş merkezine gittik..orada Türk Hava Kurumu bir takım model uçak ve paraşüt tarzı şeyler getirmiş,sergi açmışlardı..biraz onlara baktık..
İlke bu adam ne yapıyor şeklinde bakıyor :))
çirkinim benim Maaşallah..daha sonra birşeyler yemek için Tadım Pizza ya girdik..ilk önce İlke'nin karnını doyurduk...muzur bakışlım...kaşığı ısırıyor..metal kaşık gırç gırç ettikçe benim içim tuhaf oluyor diye masus daha çok yapıp bu muzur ifadeyi takınıyordu..
kıvırcık salata yiyecek ama üstünde olan sular yüzüne sıçradıkça suratını buruşturdu :))
daha sonra bebek bakım odasına geçtik.çünkü İlke hem çok terlemiş,hem de altını doldurmuştu..:))aynada kendiyle muhabbette..
şımarığım benim...


daha sonra tırtıla bindirdik İlke'yi çok mutlu oldu canım kızım..hemde iki tur bindi :))işte tırtıla bindikten sonra ki mutlu yüz ifadesi..canım kızım Maaşallah sana..

7 yorum:

cavidan dedi ki...

çirkin oluşunu yerim senin bilmiş cadı seni:) tırtıldaki haline bayıldım ya minicik ...bide her zaman biniyormuş gibi bilmiş tavrı bayıldım maşallah allah nazarlardan korusun seni tatlım.

nilay dedi ki...

amin Cavidan teyzesi..bunlar bir alem..değil mi..çok bilmiş ifadeleri de yok mu:))gel beni ye diyorlar..

Z.EROĞLU dedi ki...

bütün resimlerde çirkin olmuş:)))pozu öyle veriyor :))maşallah canım benim

Yaman Efe'nin Günlüğü dedi ki...

Çok çirkin çıkmış çoooookkkk:):):)Allahım esirgesin...

nilay dedi ki...

sağolun zehracım,Gülgün ablacım

Burcu dedi ki...

Merhaba Nilay, bloğunuzu yeni keşfettim. İlke'nin çirkin pozlarına hele bayıldım bayıldım. :) Poz da verirmiş hemen kameralara yaramaz :) Maşallah ona..

nilay dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.