9 Aralık 2008 Salı

KURBAN BAYRAMININ 1.GÜNÜ..

Sabah bayağı geç kalktık..hep birlikte çok güzel uyumuşuz..Maaşallah canım kızımda bizimle çok güzel uyudu..kalktık kahvaltımızı ettik..giyindik hazırlandık..ilk durağımız mezarlık,ikiz kızlarımızı ziyaret etmekti.İlke kardeşlerine çikolata götürdü..

daha sonrada 5m migrosa geçtik..tabiiki toyiki ye..
kızımıza bayram hediyesi bu okul otobüsünü aldık..çok fonksiyonlu ve İlke'nin ilgisini çekebilecek tarzda bir oyuncak..her yönünde çeşitli figürler var..hepsi hareketli üstündeki düğmelere bastıkça resimdeki hayvanın sesini çıkarıyor aynı zamanda da yürüyor..İlke bayıldı bu oyuncağa ve bayağı inceleyerek oynuyor..şimdiden her yerin keşfetti..
bayağı dolaştık,her yer yılbaşı süsleriylede kaplanmıştı..fakat fotoğraf makinamızın şarjı bitince fotoğraf çekemedik..oradan anneannemizin amcasını ziyarete gidip evimize döndük...tabii fotoğraf çekemedik..
İlke'de ilk Kurban Bayramını yaşıyor..ama bu onun ikinci bayramı..Canım kızım seni çok ama çook seviyoruz..

4 yorum:

Z.EROĞLU dedi ki...

iyi bayrmalar nilaycım.o iki miniğin yattıkları yeriş her gördüğümde ben bi kötü oluyorum.allah ömürlerini ablaları ilke ya versin.

cavidan dedi ki...

iyi bayramlar size..minik meleklein yattıkları yer nurla dolsun o nur sizin yaşamınız boyunca hep kötülüklerden korusun inşallah.

drderya dedi ki...

nilaycığım miniklerinin mezarını görünce çok duygulandın nur içinde yatsınlar

nilay dedi ki...

Zehracım amin...anılar hala çok taze ama geride kaldı diyorum İlkeme bakıp şükrediyorum hep..iyi ki İlkem geldi ve tüm acılarımızı dindirdi..onlar kalbimizde yaşayacaklar..mezarlığa gittiğimde hala inanılmaz geliyor herşey..Allahım kimselere yaşatmasın..evlat acısı vermesin..

cavidancım sağol..sizede iyi bayramlar..amin İnşallah..

deryacım amin..kötü bir dönem geçirdik çok şükür ki Allahım bize kısa zamanda İlkemizi gönderdi..