22 Haziran 2009 Pazartesi

21 HAZİRAN 2009 BABALAR GÜNÜMÜZ VE SİRK

Öncelikle bloğumuz aracılığıyla başta babamızın,dedelerimiz yani bizim babalarımızın ilk babalar günü olan Tolga Eniştemizin ve tüm babaların babalar günü kutlu olsun..
Bugün ayrıca babaannemizin ve kuzenim Serdar'ın da doğum günü onların doğum günleride kutlu olsun..
bu sabah uyandık hazırlandık..İlke babasıyla bir örnek giyindi..bu sene ikinci babalar gününü kutladık..İlke geçen sene babalar gününde ne kadar küçüktü..
babasını öpücüklere boğdu..
bütün gün baba baba diye dolaştı..
sabah kahvaltısı için köy değirmenine gittik..kahvaltımızı ettik artık kahvaltı süresince nöbetleşe parktayız..bu sefer ne salıncak ne kayak bu domates içinde oturmak istedi İlke..ordan Konyaaltı tarafına geçtik..5M migrosa gittik..orada dolaştık.İlke oyuncaklara bindi..
akşamda Konyaaltında İtalyan Devlet Sirki'ne gittik..
gösteri başlamadan önce çoçukları midilli atlarla tur attırıyorlardı..İlke'yi de bindirdik..çoğu çoçuğun aksine gayet rahat bindi..ağlamadı,korkmadı..üstelik bizde yanında gitmedik..Maaşallah benim kızıma..


kaplanlar...
İlke merakla kaplanları izliyor..
ip cambazları yüreğimizi ağzımıza getirdi..

hava çok sıcaktı ve inanılmaz terledik..tabi İlke'de uykusuda geldi loş ortamda babasının omuzuna yaslanmış şekilde gösterileri izliyor..
sirkte hipotatam bile vardı..ilginç :)
İlke ve Antonio :)
sirk çok güzeldi..bayıldık..aslanlar,kaplanlar,hipototam,timsahlar,yılanlar,devekuşları,zebralar,atlar,cambazlar,akrobatlar..fotoğraf makinamızın şarjı sürekli bitmek üzsre sinyali verdiği için çok verimli fotoğrafta çekemedik..

2 yorum:

İkiz Annesi sdilek dedi ki...

MAşallah cesur kızıma.Aferin ona.Küçük attan da korkmazmış.Babasıyla aynı renk elbisesine bittim.

nilay dedi ki...

teşekkür ederiz dilek teyzesi..gerçekten cesur Maaşallah..
öpüyoruz sizi..