17 Ekim 2009 Cumartesi

9-17 EKİM 2009

İlke her geçen gün bizi şaşırtıyor..artık iyice çoçuk oldu..yemek öğünleri geldiğinde anne mama diye sesleniyor..istediği şey bittiğinde anne bitti diyor..çok sevecen ve çok sıcakkanlı..sürekli bana sarılıp anneemm diyor babasına sarılıp babaaam diyor hemde uzata uzata..tabii bizimde içimizi eritiyor..canım yavrum seni çooook seviyoruz..
ayrana bayılıyor..kamışla çok güzel içiyor..Maaşallah..


legolarla çok güzel oynuyor..


legolarla çok güzel oynadığı için olayı ilerlettik ve İlke'ye clipso aldık..o da lego tarzı yaratıcılığı geliştirici bir oyuncak..
ayrıca gece bahçesinde ki ıgle pigel karakterinin oyuncağını aldık..göbeğine basınca sesler çıkarıp gece bahçesi müziğini çalıyor..İlke bu aralar gece bahçesi kolik..öyle güzel maka paka deyip duruyor ki sabah uyanıyor ve direk tv yi gösterip maka paka diyor..ıgle pigle a da sarılıyor,öpüyor ve çalan gece bahçesi müziğiyle oynuyor..


bugünde özdilekpark alışveriş merkezindeydik..bol bol kendi başına yürüdü orada..özgürce kafasına göre..

elleri hep havada yürüyor aklınca öyle dengede duruyor..bende elimi arkada bağlayıp bak böyle yürü dedim..beni taklit ederek dolaştı alışveriş merkezinde..ikimiz de aynı şekilde volta attık resmen.. :))


4 yorum:

ilknur malcı dedi ki...

süper maşallah

Nilay dedi ki...

maşallah fıstığa cok tatlı.

Kurabiye Dükkanı-İncİ dedi ki...

Çok güzel çoooook.. Kocaman olmuş Nilay, maşallah harika bir çocuk ilke. Öpüyorum ikinizi de

Minik Meleğim dedi ki...

Merhaba ,
İlke maaşallah çok akıllı bir kız , anneyi ve babayı nasıl kalbinden vuracağını biliyor.
sevgiler